ערכיםמצוינות מקצועית
מבוססת על הגדרת ערכים וסטנדרטים  בסיסיים המתווים את פעילותו של העסק ושמירה חסרת פשרות עליהם,  למרות העלויות והמשמעויות הנגזרות מכך. בדיוק מסיבה זו  אנו בתומר עובד בנייה ושיפוצים פועלים בהתאם לערכים שהגדרנו לעצמנו, ואשר מאפשרים לנו לספק ללקוחותינו את השירות האיכותי ביותר. אלו הערכים שלנו וכך אנחנו מקפידים על קיומם.

עמידה בזמנים
בין אם מדובר בפתיחת עסק או במעבר דירה, לוחות הזמנים שקבענו לביצוע הפרוייקט הם המגדלור שלפיו מנוהל השיפוץ. תיאום ספקים ונותני שירות, ביקורים בשטח ובסופו של דבר תאריך סיום הפרוייקט יקבעו ביחד אתכם ובהתאם ללוחות הזמנים שלכם.

שליטה בתקציב
פרוייקט שיפוצים הוא כמעט תמיד השקעה משמעותית הדורשת היערכות מסודרת. התפקיד שלנו כמי שמוביל את הפרויקט בשטח לבסס את ההערכה התקציבית, לעמוד בקשר עם מעצב הפנים במקרים שבהם נדרשים שינויים ולדון עמכם על כל שינוי שיש לו השלכות כספיות. חיסכון בחומרים והקטנת עלויות איכות יתנו גם הם תורמתם לכך שבסופו של דבר תתקלו במינימום הפתעות לא נעימות במהלך השיפוץ.

שימוש בחומרים איכותיים
כמו בכל שוק חופשי, ניתן למצוא חומרים ברמות שונות כמעט לכל סוג שימוש. בעוד שבחומרי גמר בוחר הלקוח בעצמו את המותגים הרצויים לו בהתאם לתקציב ולטעם האישי - איכות חומרי הבנייה, הצנרת ואלמנטים אחרים אינם תמיד ידועים ללקוח.
אנו בתומר עובד מקפידים לעשות שימוש אך ורק בחומרים האיכותיים ביותר, כולם בעלי תו תקן ישראלי. חומרים אלו מצטיינים בעמידות לאורך זמן. נשמח כמובן לספק לכם כמובן כל מידע בנוגע לחומרים בהם אנו עושים שימוש.

רמת ביצוע
 בסופו של דבר, אפשר לבנות טוב ואפשר לבנות מצוין. מרבית הלקוחות שלנו משפצים או בונים פעם או פעמיים במהלך החיים ואינם מודעים לפרטים ולדקויות שהופכים סטנדרט בנייה ושיפוץ סביר למצוין .
 אנחנו בתומר עובד לא נותנים שום הנחה לעצמנו. פרוטוקול הביצוע שלנו קבוע ואינו כולל קיצורי דרך, בין אם מדובר בשלב הבנייה, השפכטל והצבע, מערכות האינסטלציה והחשמל הנסתרות, הרצפות או הפתחים – אנו מקפידים כי רמת הביצוע של כל שלב בתהליך תהיה הגבוהה ביותר - זה עבורכם אבל בסופו של דבר גם בשבילנו.
 
עמידות לאורך זמן
 אין דבר מעצבן יותר מלעשות תיקונים על בית שעבר שיפוץ רק לפני זמן לא רב. חשוב לדעת שאחת מהמטרות החשובות של השיפוץ הוא להפחית את הצורך בתחזוקה ואת העלויות הנגזרות מכך. בדיוק כפי שאנו מצפים מרכב חדש שיחסוך את עלויות התיקונים, כך אנו מצפים מבית משופץ - מעבר לנוחות ולאסתטיקה - שקט בזירת התיקונים והתחזוקה. שימוש בחומרים איכותיים בלבד, בריכוז נכון ובכמות מספקת, תכנון פרקטי של העברת כבלים, צינורות וכו', התקנה וביצוע נכון של כל השלבים
בתהליך יבטיחו כי השיפוץ על כל מרכיביו יחזיק לאורך זמן וישרת אתכם נאמנה לאורך שנות החיים בבית... עד השיפוץ הבא.
 
שירות ואדיבות
נחמד להיות חשוב אבל עוד יותר חשוב להיות נחמד. בסופו של דבר אנו מכבדים מאד את העובדה שאתם מכניסים אותנו אליכם הביתה, מפקידים בידנו פרוייקט משמעותי מאד עבורכם, ומשלמים לנו ממיטב כספכם. המחויבות שלנו לשירות ברמה הגבוהה ביותר, לאדיבות ולמאור פנים היא חלק מהבסיס להצלחה. וחוץ מזה אנו מאד נחמדים... באמת.