שיפוץ בתיםהמגורים בבית צמוד קרקע הם כל מה שאפשר לחשוב עליו כאשר מחפשים איכות חיים. האפשרות לפתוח את הדלת ולצאת לגינה הפרטית שלכם, לשבת ולשתות קפה במרפסת הם זכות והנאה גדולה.
לצד התועלות הגדולות שבחיים בבית פרטי, הצורך בתחזוקה וההתבלות של בתים פרטיים שונים לגמרי מאשר בדירות בבניינים משותפים, דבר שיש לתת לו מענה הן כדי לשמור על איכות החיים שלכם, למנוע נזקים גדולים ולא פחות חשוב מכך – לשמור על ערך הבית  

שיפוצים מורכבים יותר נדרשים כאשר המשפחה גדלה ואנו צריכים חדרים נוספים או בנקודה בה המשפחה התבגרה והילדים יצאו מהבית. בין אם מדובר בהתיישנות צנרת האינסלטציה או, לא עלינו, צמחיה שסותמת את הצנרת, סדקים בקירות, בעיות אטימות בגג, חידוש של הצבע הפנימי והחיצוני או שינוי החלוקה הפנימית - הבחירה בחברת שיפוצים מקצועית ואמינה קריטית להצלחת הפרוייקט ולשמירה על התקציב שלכם.

שיפוץ איכותי נמדד במספר מדדים חשובים ובינהם - רמת הגימור ואיכות החומרים בהם עושים שימוש, עמידה בלוחות הזמנים, שמירה על התקציב ודרך ניהול העבודה בפרטים הקטנים והחשובים. כאשר מדובר בבתים פרטיים האתגרים והמורכבות גדולים יותר ודורשים נסיון וידע מתאים. אצלנו תמצאו את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל אחד מפרמטרים חשובים אלו. הניסיון שלנו בביצוע פרוייקטים מורכבים, ההקפדה שלנו על כל פרט ופרט והמחוייבות שלנו לכל לקוח ולקוח הפכה אותנו לאחת החברות הבולטות בשוק השיפוצים במרכז.
 
אנחנו גאים במיוחד על ההמלצות שאנו מקבלים מלקוחותינו ועוד יותר על התוצאה הסופית. 
דברו איתנו ונגיע לפגישת יעוץ ללא כל התחייבות מצדכם.